CHIEFTEC Tápegység Moduláris, Photon 650W, 14cm, RGB világítás, ATX BOX 80+ Bronz CTG-650C-RGB
Kedvencekhez
Kategóriák: KOMPONENS, Tápegység
Termékkategóriák
  • 2in1 (121)
  • ADATHORDOZÓ (103)
  • ADATTÁROLÓ (1)
  • AUTO ID (57)
  • EGÉSZSÉGMEGŐRZÉS (13)
  • EGYÉB (2)
  • ERGONÓMIA (1)
  • HÁLÓZATI ESZKÖZ (96)
  • HÁZTARTÁSI ESZKÖZ (118)
  • ÍRÓ- IRODASZER, PAPÍRÁRU (148)
  • IRODA ÜZEMELTETÉS, MUNKAVÉDELEM (21)
  • IRODATECHNIKA (20)
  • IRODATECHNIKA, KELLÉKEI (44)
  • JAVÍTÁS, RAGASZTÁS, CSOMAGOLÁS (27)
  • KELLÉKANYAG (454)
  • KIEGÉSZÍTŐ, TARTOZÉK (471)
  • KOMPONENS (961)
    • Alaplap (98)
    • Bluetooth adapter (3)
    • Bővítő- és vezérlőkártya (8)
    • Hangkártya (2)
    • Ház (49)
    • Hűtés (57)
    • Kiegészítők (74)
    • Memória (241)
    • Merevlemez (95)
    • Optikai meghajtó (11)
    • Processzor (93)
    • SSD (124)
    • Tápegység (56)
    • Videókártya (50)
  • MOBIL, OKOSÓRA (43)
  • NOTEBOOK (198)
  • NYOMTATÓ (28)
  • NYOMTATÓK, MÁSOLÓK, KELLÉKEIK (102)
  • OKOS OTTHON (113)
  • PAPÍR (1)
  • PERIFÉRIA (784)
  • PREZENTÁCIÓ (2)
  • STORAGE (21)
  • SZÁMÍTÓGÉP (39)
  • SZERVER (24)
  • SZERVIZ ALKATRÉSZ (15)
  • Szkenner (1)
  • SZOFTVER (33)
  • SZOLÁRTECHNIKA (116)
  • SZOLGÁLTATÁS (18)
  • SZÓRAKOZTATÓ ELEKTRONIKA (230)
  • VILLAMOSSÁG (32)
  • VIZUÁLTECHNIKA (199)
  • Leírás
CHIEFTEC Tápegység Moduláris, Photon 650W, 14cm, RGB világítás, ATX BOX 80+ Bronz
Model PHOTON 650W
Article no. CTG-650C-RGB
EAN code 0753263075918
Weight (without/with package) 2,14 kg / 2,54 kg
AC Input 230V / 6,3A
Frequency 50 Hz
+5V 22A
+3,3V 22A
+5V & +3,3V combined 120W
+12V1 26A
+12V2 26A
+12V1, +12V2 combined 585W
P.F. >0,9
-12V 0,3A / 3,6W
+5VSB 2,5A / 12,5W
Maximum Power 650W
Connectors
20+4 PIN ATX 1
8 PIN EPS (4+4) 1
8 PIN PCIe (6+2) 4
SATA 6
MOLEX/FLOPPY 4/2
Cable length (mm)
20+4 PIN ATX 550
8 PIN EPS (4+4) 600
8 PIN PCIe (6+2) 2x 550/150
SATA 2x 450/150/150
MOLEX/FLOPPY 2x 450/150/150
Features
ATX12V Version ATX 12V 2.3
Efficiency >85%
Dimension (DxWxH) 140 mm x 150 mm x 87 mm
PFC Active PFC (0,9)
Fan 120mm silent RGB Rainbow fan
Security AFC (Automatic Fan speed Control)
OPP (Over Power Protection)
OVP (Over Voltage Protection)
SCP (Short Circuit Protection)
SIP (Surge & Inrush Protection)
UVP (Under Voltage Protection)
Warranty 24 Months
Gyártó: CHIEFTEC
Hűtés típusa: Low Noise (14cm)
Teljesítmény: 650 W